Pošalji prijatelju

Računovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Fiducia d.o.o. za računovodstvene usluge
  • Adresa: Iblerov trg 5, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.fiducia.hr

Fiducia d.o.o. postoji više od 30 godina i jedina djelatnost nam je vođenje poslovnih knjiga za pravne osobe. U našem poduzeću je 30-ak zaposlenih djelatnika od kojih se većina služi i engleskim jezikom u govoru i pismu.

Trenutno imamo više od 150 klijenata, i strane i domaće kompanije. Pružamo vrhunsku računovodstvenu podršku svim svojim klijentima, tako da od kandidata očekujemo ozbiljnost, profesionalnost i predanost poslu.

Ured se nalazi u poslovnoj zgradi (3. kat) u Petrovaradinskoj 1, u Prečkom.

Fiducia ima Mamforce i zeleni certifikat.

Opis posla

Rad u računovodstvenom servisu.

Opis poslova:
- samostalno vođenje poslovnih knjiga za trgovačka društva
- obračun plaća
- izrada GFI-a
- izrada poreznih prijava (PD i PDV prijave) i drugih financijskih i statističkih izvještaja
- izrada izvještaja za HNB
- savjetovanje klijenata u svakodnevnom poslovanju

Uvjeti

- potrebno iskustvo rada u računovodstvu barem 1 godina
- uvjet za prijavu je odlično znanje engleskog i MS Excela (imamo strane klijente)

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- mogućnost napredovanja
- dodatno usavršavanje i edukacija
- plaćeno dodatno osiguranje
- mogućnost kartice Multisport
- jednom godišnje - trodnevni team building

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

Povremeno

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).