Pošalji prijatelju

Dostavljač u prodaji (m/ž)

Zagreb ili Velika Gorica

Rok prijave:

  • TOKIĆ d.o.o.
  • Adresa: Ulica 144. brigade Hrvatske vojske 1a, 10360 Sesvete
  • Web: http://www.tokic.hr

Kod nas ekipe zajedno igraju nogomet i često se druže na roštiljima. Mi svakodnevno nastojimo da raspoloženje na radnom mjestu bude jednako na početku i kraju radnog tjedna. To je naš cilj i misija - uz šalu i osmijeh doći do uspjeha. Tako radimo preko 30 godina, kontinuirano se razvijamo i vodeći smo distributer autodijelova, alata, guma i opreme, ali i gospodarskog, poljoprivrednog i industrijskog programa.

Želiš se pridružiti našoj ekipi:

KAO:

DOSTAVLJAČ U
PRODAJI

GDJE:

OPIS POSLA:

  • Prijevoz robe od centralnog skladišta prema našim krajnjim kupcima ili poslovnicama
  • Utovar i istovar robe
  • Upravljanje vozilom i održavanje urednosti vozila u skladu s Pravilima struke
  • Briga o tehničkoj ispravnosti vozila u svom djelokrugu rada
  • Briga o procedurama, preuzetoj robi i popratnoj dokumentaciji
  • Odgovornost za točnost isporuke
  • Pridržavanje svih zakonskih propisa koji reguliraju rad vozača i ponašanje u prometu

POTREBNI UVJETI:

  • SSS
  • Minimalno 1 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Valjana vozačka dozvola B kategorije
  • Odgovoran pristup poslu i radnim zadacima
  • Visoka razina integriteta i etičnosti
  • Spremnost na timski rad, otvorenost na promjene i fleksibilnost

PREDNOST:

  • Poznavanje auto dijelova
  • Završena škola prometnog smjera
  • Položena C/CE kategorija

NUDIMO:

  • Rad u kompaniji koja živi inovativan pristup radu i obiteljsku atmosferu istovremeno
  • Dinamično radno okruženje
  • Uredno i organizirano radno vrijeme
  • Tim u kojem imate prostor rasti i učiti
  • Stimulativna primanja i varijabilni dio plaće ovisno o učinku
  • Obiteljski paket benefita (dar djeci, dar za rođenje djeteta, naknada za smrt u obitelji…)
  • Redovni godišnji dodaci na plaću (uskrsnica, božićnica, naknada za godišnji odmor, nagrade za radne rezultate firme…)

Napomena: Samo kandidati užeg izbora biti će kontaktirani.
Ostale prijave pohranjujemo u našu bazu u skladu s GDPR pravilima.

Upoznaj neke od svojih kolega i saznaj više o nama na: www.tokic.hr/karijere

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).