Pošalji prijatelju

Rukovoditelj strojem za rezanje (m/ž)

Slavonski Brod

Rok prijave:

DEKRA zapošljavanje d.o.o. agencija je za posredovanje pri zapošljavanju, ispitivanje tržišta i javnog mnijenja te za pružanje intelektualnih usluga. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 49.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Naš klijent je Krempel, vodeći internacionalni proizvođač elektro-izolacijskih materijala, kompozita i dijelova. Za svoje partnere u industrijama energetike, mobilnosti i proizvodnje proizvode materijale i komponente te time doprinose zaštiti života i tehnologije na efikasan, pouzdan i odgovoran način. Ponosan su i cijenjen globalni partner u razvoju rješenja za zelenu energiju, energetsku infrastrukturu i e-mobilnost, na čelu s petom generacijom nasljednika prvog osnivača. Krempel grupa danas se sastoji od 11 lokacija na četiri kontinenta te zapošljava više od 1100 djelatnika.

Za svoj novi pogon koji otvaraju u Slavonskom Brodu, traže nekoliko osoba za poziciju:

Rukovoditelj strojem za rezanje (m/ž) – više izvršitelja

Mjesto rada: Slavonski Brod

Opis poslova:

  • Rukovanje strojevima i nadzor rada strojeva
  • Montaža i demontaža alata, podešavanje parametara stroja
  • Provođenje propisanih smjernica osigravanja kvalitete proizvoda
  • Priprema materijala i osiguranje nesmetanog odvijanja procesa rada
  • Održavanje reda i čistoće u proizvodnom prostoru
  • Provođenje postupka zastite na radu
  • Provođenje postupaka proizvodnje sukladno uputama
  • Popunjavanje propisane dokumentacije
  • Razvrstavanje, repozicioniranje, pakiranje materijala i proizvoda
  • Prijenos znanja i mentoriranje novih kolega i suradnika

Uvjeti:

  • SSS ili VŠS relevantnog smjera
  • Iskustvo rukovanja viličarom
  • Poželjno je iskustvo rada u proizvodnji
  • Poznavanje engleskog i/ili njemačkog jezika
  • Iskustvo rada u IT ili ERP sustavima
  • Spremnost na smjenski rad (tri smjene)
  • Komunikativnost i usmjerenost na timski rad

Naš Klijent nudi:

  • Rad u internacionalnoj, strukturiranoj, perspektivnoj i inovativnoj tvrtki
  • Obuka i uvođenje u rad u postojećim pogonima u inozemstvu u trajanju od oko tri mjeseca
  • Mogućnost profesionalnog razvoja, napredovanja i izgradnje karijere
  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme
  • Rad na puno radno vrijeme (40 sati tjedno)
  • Brz početak rada
  • Kompetitivan kompenzacijski paket

Molimo zainteresirane da se prijave putem LINKA do 28.05.2024.

DEKRA zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10000 Zagreb
www.dekra-zapo.hr

Napomena: Samo Kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).