Pošalji prijatelju

ENG snimatelj (m/ž)

Kutina

Rok prijave:

MrežaTV je najveća regionalna televizija s sjedištem u Zagrebu.

Opis posla

Ukoliko ste oduvijek htjeli raditi na televiziji, evo prave prilike!

MrežaTV Zagreb kreativnoj i marljivoj osobi nudi nudi stalno zaposlenje za radno mjesto:

ENG snimatelj (m/ž) / Montežer slike i zvuka.

Uvjeti

- potrebno je dobro znanje u radu s računalima te poznavanje rada s kamerom
- prednost imaju kandidati s iskustvom u radnu na televiziji, radiju ili foto opremom
- najbitniji je dobra volja, marljivost i kreativnost, nudimo i edukaciju
- poželjno je poznavanje rada s montažom (Adobe Premiere / Edius)
- obavezna vozačka dozvola B kategorije
- prednost imaju osobe koje imaju prebivalište u Kutini ili okolici

Traže se visokomotivirane i kreativne osobe. Imaš li ideju, kreativan si, voliš video, kameru, film, javi nam se o postani dio naše televizije.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Honorarno

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).