Pošalji prijatelju

Serviser profesionalne ugostiteljske opreme (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

Poduzeće TEHNO - ZAGREB d.o.o. za prodaju i ovlašten servis profesionalne opreme renomiranih proizvođača ugostiteljske opreme: Winterhalter, Convotherm, Feuma, SBM i dr., traži osobu za rad na radnom mjestu:

Serviser (m/ž) profesionalne ugostiteljske opreme.

Opis posla:
- servis i održavanje profesionalne ugostiteljske opreme - perilica posuđa, parnokonvekcijskih pećnica, termičke opreme
- detekcija kvara, uklanjanje smetnji, montaža opreme
- edukacija kupaca i korisnika

Uvjeti

Kandidat mora ispunjavati sljedeće uvjete:
- SSS smjer elektromehanika – rad s visokim naponom
- minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- vozačka dozvola B kategorije
- poželjno iskustvo u radu s plinskom opremom, kao i posjedovanje uvjerenja o osposobljenosti
- znanje rada na računalu
- samostalnost u radu
- odgovornost prema radnim zadacima
- komunikativnost i timski rad
- osobno poštenje i radna etika

Ukoliko ste zainteresirani i prepoznajete se u traženim uvjetima, pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Njemački (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- početni trening i dodatno osposobljavanje
- ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rok
- rukovodstvo koje prepoznaje i osnažuje potencijal
- okruženje koje potiče kontinuirani profesionalni razvoj i napredak
- rad u timu u kojem se cijeni i poštuje različitost i nove ideje

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).