Pošalji prijatelju

Kuhar (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • KALMAR POSLOVNE USLUGE d. o. o.
  • Adresa: Ljubljanska cesta 6, 51000 Rijeka

Opis posla

KALMAR POSLOVNE USLUGE D.O.O. traže kuhara/kuharicu sa iskustvom za restoran La Forchetta:

Kuhar (m/ž).

Opis posla:
- briga o namirnicama, priprema jela i odgovornost za kvalitetu izdanih jela
- održavanje higijene i čistoće radnog prostora i površina prema HACCP pravilima

Uvjeti

- poželjno je radno iskustvo od minimalno 3 godina
- obavezno poznavanje mediteranske kuhinje
- organizacijske vještine i samostalnost u radu

Potrebne godine iskustva:

3

Što nudimo

- stalni radni odnos nakon probnog rada
- radi se od utorka do subote 08-16
- nedjelja i ponedjeljak su slobodni dani
- kolektivni godišnji odmor 2 tjedna u 8 mjesecu i u zimskom periodu od 24.12. do 07.01.
- ugodno radno okruženje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).