Pošalji prijatelju

Tehničar u proizvodnji elektronike (m/ž)

Sveta Nedelja

Rok prijave:

TELEGRA je vodeća tvrtka u Hrvatskoj i jedna od vodećih u svijetu u području implementacije inteligentnih prometnih sustava (ITS), s preko 30 godina iskustva u razvoju, proizvodnji i integraciji složenih uređaja pri čemu se za integraciju koriste napredne programske platforme topXview™ i X-AID™, koje su TELEGRINI originalni brendovi i koriste ih najveće prometne agencije u više od 30 industrijski najrazvijenijih zemalja (SAD, Izrael, EU, UAE, Katar...).

Opis posla

- realizacija zadataka u proizvodnji i ispitivanju elektroničkih modula te jednostavnijih električkih uređaja
- primjena SMD tehnologije lemljenja u zadacima u proizvodnji i servisu elektroničkih modula
- rad sa ispitnim napravama i ispitnim aplikacijama u procesu proizvodnje odnosno kod dugotrajnog ispitivanja pouzdanosti rada
- provedba dijagnostike i popravak elektroničkih modula
- izrada izvještaja po provedenom popravku i komuniciranje prijedloga poboljšanja

Zapošljavamo 2 izvršitelja (m/ž).

Uvjeti

- SSS ili VŠS (tehničar – elektroničar, tehničar za mehatroniku, tehničar za računalstvo i/ili ing. elektrotehnike)
- poželjno iskustva na istim ili sličnim poslovima
- poznavanje korištenja osnovne mjerne instrumentacije i ispitnih uređaja u elektronici/elektrotehnici (univerzalni instrument, mjerna kliješta, osciloskop, aktivni i pasivni tereti, stabilizirani izvori napona, izvori izmjeničnog signala, mjerni transformatori i sl.)
- poznavanje elektroničkih komponenti te razumijevanje specifikacije istih
- osnovno poznavanje engleskog jezika
- samostalnost, proaktivnost i analitičnost u radu sa željom sa usvajanjem novih znanja i vještina
- komunikativnost i timski rad
- poželjna vozačka dozvola B kategorije
- poznavanje rada sa MS Office paketom

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- stalni radni odnos uz probni rok 6 mjeseci
- rad u dinamičnom okruženju (projekti u zemlji i inozemstvu
- mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
- vrhunski radni uvjeti u poticajnom i pozitivnom timskom okruženju
- stimulativna primanja
- naknada za prijevoz
- kontinuirana edukacija iz područja djelovanja tvrtke
- MultiSport kartica

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).