Pošalji prijatelju

Doktor dentalne medicine (m/ž)

Rovinj

Rok prijave:

Dentalna Poliklinika Adriatic Dent Rovinj posluje već dugi niz godina, te svoje znanje i iskustvo koristi kako bi svakodnevno svojim pacijentima podarila nove osmijehe. Koristimo multidisciplinarni pristup kako bi od svake grane stomatologije iskoristili ono najbolje, te pri tom dobili najidealnije rezultate za naše pacijente. Zadovoljstvo istih nam je primaran cilj, pri tom poštujući individualne želje pacijenata i fizičke mogućnosti.

Opis posla

- obavljanje konzultacija s pacijentima, te izrada individualnog plana terapije
- obavljanje radova na području konzervative, protetike, endodoncije, kirurgije, ovisno o iskustvu
- vođenje evidencije rada u kartonima pacijenata
- organizacija rada prilikom plana terapije pojedinih pacijenata
- usklađivanje termina sa tehničarima i ostatkom team-a
- briga o materijalima i procesu nabave, uz suradnju nabavnog odjela
- briga o čitavom procesu prije, tijekom i poslije, u kojem se pacijent upušta

Uvjeti

Dentalna Poliklinika Adriatic Dent Rovinj u potrazi je za doktoricom/doktorom dentalne medicine, s minimalno 2 godine radnog iskustva.

Ukoliko se smatrate:
- veselom i proaktivnom osobom
- imate potrebno radno iskustvo na području stomatologije
- želite usavršiti dosad usvojeno znanje i steći nova
- posjedujete osnovno znanje talijanskog i engleskog jezika
- ne bojite se izazova i prihvaćanja kompliciranih slučajeva

Onda je ovaj oglas upravo za Vas!

Pozivamo Vas da nam pošaljete Vaš životopis i molbu, a mi ćemo Vam u što skorijem roku odgovoriti i biti na raspolaganju za bilo kakva pitanja.

Željno iščekujemo Vašu prijavu i želimo Vam sreću u ovom procesu.

Adriatic Dent Team Rovinj

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema (Dentalna medicina)

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Talijanski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).