Pošalji prijatelju

Samostalni knjigovođa / Specijalist za obračun plaća (m/ž)

Rijeka, Zagreb

Rok prijave:

  • LUMBRELA društvo s ograničenom odgovornošću za poslovno savjetovanje
  • Adresa: Jelačićev trg 7, 51000 RIJEKA

Želite raditi u dinamičnom i poticajnom okruženju koje Vas svojim izazovima potiče na daljnji razvoj? Spremni ste kroz svakodnevne poslovne zadatke svoje znanje i obrazovanje dalje usavršavati? Želite biti dio uspješnog tima te svojim radom i rezultatima dati doprinos rastu i razvoju osobnom i društva? Pridružite nam se i postanite dio našeg tima!

Lumbrela d.o.o. pruža usluge računovodstva, knjigovodstva i poslovnog savjetovanja u području računovodstva, poreza i financija. Naš tim čine ljudi koji su značajno poslovno iskustvo stekli radeći na brojnim projektima hrvatskih i međunarodnih društava. Grupa je članica i hrvatski predstavnik svjetske mreže nezavisnih računovodstvenih i savjetodavnih tvrtki.

Opis posla

- knjiženje svih vrsta dokumenata (ulazni, izlazni računi, bankovni izvodi i ostalo)
- obračun amortizacije
- saldakonti kupaca i dobavljača
- blagajničko poslovanje
- izrada i knjiženje putnih naloga
- obračun PDV-a
- obračun plaće: priprema i unos podataka za obračun plaća i drugih vrsta obračuna, naknada i isplata, obračun plaća, drugih naknada i dohodaka, administriranje osobnih očevidnika djelatnika i izdavanje potvrda iz radnih odnosa, izrada mjesečnih izvještaja plaća, evidencija isplata i refundacija, izrada mjesečnih i godišnjih evidencija svih isplata i obustava po osnovi rada
- mjesečna usklađenja bilance i robno materijalnog
- izrada godišnjih financijskih izvještaja

Uvjeti

- minimalno 3 godine aktualnog radnog iskustva na poslovima obračuna plaća (preferencija period do 2023. u kontinuitetu)
- samostalnost u pripremi, kontrole i obračuna plaća u skladu sa zakonskim i poreznim propisima
- poznavanje te praćenje problematike i propisa vezanih uz obračun plaća i oporezivanja drugih dohodaka
- motiviranost u radu s klijentima, fokus na rokove
- proaktivnost i sklonost timskom radu
- odlično znanje rada na računalu (MS Office paket)
- prednost poznavanje rada u operativnim sustavima: Wand, Jupiter, Synesis, HRNET

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

3

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- zaposlenje na neodređeno vrijeme uz probni rok od 3 mjeseca
- puno radno vrijeme
- stimulativno okruženje
- mogućnost dodatnih edukacija i razvoj karijere
- redovita primanja s bonus nagradama

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).