Pošalji prijatelju

Asistent dentalne medicine (m/ž)

Rovinj

Rok prijave:

Dentalna Poliklinika Adriatic Dent Rovinj posluje već dugi niz godina, te svoje znanje i iskustvo koristi kako bi svakodnevno svojim pacijentima podarila nove osmijehe. Koristimo multidisciplinarni pristup kako bi od svake grane stomatologije iskoristili ono najbolje, te pri tom dobili najidealnije rezultate za naše pacijente. Zadovoljstvo istih nam je primaran cilj, pri tom poštujući individualne želje pacijenata i fizičke mogućnosti.

Opis posla

Posao dentalne asistentice/asistenta uključuje:
- asistiranje doktorima dentalne medicine tijekom kirurških zahvata i tretmana
- priprema instrumenata i materijala prije svakog termina
- sterilizacija instrumenata i primjereno skladištenje medicinske opreme
- briga o nabavi materijala i opskrbljivanja ordinacije
- evidencija materijala i instrumenata
- komunikacija s nabavnim team-om, te dogovor i usklađivanje termina sa tehničarima
- svi poslovi koji ulaze u opis dentalne asistentice/a u sklopu uspješnog obavljanja posla

Uvjeti

Dentalna Poliklinika Adriatic Dent Rovinj u potrazi je za dentalnom asistenticom/asistentom, s minimalno 1 godinom radnog iskustva, te završenim stručnim ispitom i licencom.

Ukoliko se smatrate:
- veselom i proaktivnom osobom
- imate potrebno radno iskustvo na području dentalnog asistiranja
- želite usavršiti dosad usvojeno znanje i steći nova
- posjedujete osnovno znanje talijanskog i engleskog jezika
- ne bojite se izazova i dinamična ste osoba

Onda je ovaj oglas upravo za Vas!

Pozivamo Vas da nam pošaljete Vaš životopis i molbu, a mi ćemo Vam u što skorijem roku odgovoriti i biti na raspolaganju za bilo kakva pitanja.

Željno iščekujemo Vašu prijavu i želimo Vam sreću u ovom procesu selekcije.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Talijanski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Dentalna Poliklinika uz pozitivnu radnu atmosferu i puno znanja, nudi mogućnost:
- stalnog zaposlenja nakon probnog roka
- stimulativna primanja i godišnje bonuse ovisno o zalaganju

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1000 eur

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).