Pošalji prijatelju

Prodavač / optičar (m/ž)

Zagreb (Jankomir)

Rok prijave:

ADRIALECE.HR dio je međunarodne grupacije Adrial & Vallis Co. Najveća smo i najbolja online trgovina naočala i kontaktnih leća u Europi koja je tijekom posljednjeg desetljeća postala sinonim za inovaciju i vrhunsku kvalitetu u optičkoj industriji. S ciljem daljnjeg razvoja i širenja organizacije po cijeloj Europi, pozivamo vas da nam se pridružite u prvoj fizičkoj optici Adrialece.hr u Zagrebu te time postanete dio našeg dinamičnog međunarodnog tima koji je prisutan na 30 tržišta uz 50 web trgovina i 14 optika.

Opis posla

- prodaja sunčanih i dioptrijskih naočala
- savjetovanje kupaca i pomoć prilikom kupnje
- briga o asortimanu i o izgledu poslovnice
- zaprimanje robe, slaganje robe i provođenje inventure
- unapređenje prodaje unutar poslovnice
- ostvarivanje postavljenih ciljeva unutar prodaje

Zapošljavamo 4 izvršitelja/ice.

Uvjeti

- iskustvo rada u prodaji / poželjno iskustvo rada u optici
- poznavanje engleskog jezika
- dobro znanje rada na računalu (MS Office)
- odlične prodajne i komunikacijske vještine
- sklonost suradnji i timskom radu
- savjesnost i odgovornost u radu
- predanost i točnost u obavljanju posla
- prepoznavanje modnog stila i potreba kupaca

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Hrvatski (razina govora - materinji jezik, razina pisma - materinji jezik), Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

Word, Internet, MS Office

Što nudimo

- međunarodni karijerni rast i sudjelovanje
- odlična osnovna plaća
- stimulativno nagrađivanje
- dinamičan rad u modernim prodajnim mjestima
- plaćena naknada za prijevoz
- stalno usavršavanje i edukacije
- mogućnost međunarodnog napredovanja
- popust za zaposlenike i gratis naočale
- nenadmašivi team buildinzi
- svježe voće

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).