Pošalji prijatelju

Voditelj održavanja za sustave vatrodojave (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Peran d.o.o. specijalizirana je tvrtka za projektiranje, dobavu, instaliranje, puštanje u rad i godišnje održavanje sustava tehničke zaštite i sustava vatrodojave.

Peran d.o.o. sinonim je za kvalitetu proizvoda i usluga, kadrovsku ekipiranost te snažan inženjersko – projektantski tim, uz vlastitu izvođačko servisnu podršku za visokoprofesionalne sustave tehničke zaštite i vatrodojave.

Opis posla

Tražimo samostalnog voditelja (elektrotehničkog smjera) (m/ž) za održavanje sustava vatrodojave sa iskustvom u održavanju istih i vođenje sve prateće dokumentacije sukladno zakonu.

Planiranje, kordiniranje i organizacija godišnjih redovnih, izvanrednih održavanja i servisa vatrodojavnih sustava na više različitih objekata.

Uvjeti

- poznavanje, inicijativnost i samostalnost u radu na sustavima vatrodojave

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Internet

Što nudimo

- službeno vozilo, laptop i mobitel
- radno vrijeme od ponedjeljka do petka od 08:00 do 16:00 h (subota, nedjelja i blagdani su neradni)
- odlična primanja
- mogućnost napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 830,07 EUR (6.254,20 kuna).