Pošalji prijatelju

Samostalni knjigovođa (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

  • TOKIĆ d.o.o.
  • Adresa: Ulica 144. brigade Hrvatske vojske 1a, 10360 Sesvete
  • Web: http://www.tokic.hr

Kod nas ekipe u prodaji i skladištu zajedno igraju nogomet i često se druže na roštiljima. Mi svakodnevno nastojimo da raspoloženje na radnom mjestu bude jednako na početku i kraju radnog tjedna. To je naš cilj i misija - uz šalu i osmijeh doći do uspjeha. Tako radimo preko 30 godina, kontinuirano se razvijamo i vodeći smo distributer autodijelova, alata, guma i opreme, ali i gospodarskog, poljoprivrednog i industrijskog programa.

Želiš se pridružiti našoj ekipi:

KAO:

SAMOSTALNI KNJIGOVOĐA

GDJE:

Sesvete

OPIS POSLA:

  • Knjiženje ulaznih i izlaznih računa, odobrenja i bankovnih izvadaka
  • Knjiženje robno – materijalne dokumentacije
  • Izrada i knjiženje kompenzacija,cesija i drugih ugovora
  • Obrada i knjiženje troškova zaposlenika
  • Evidencija i knjiženje kartičnih transakcija
  • Blagajničko poslovanje
  • Upravljanje naplatom i kontrola potraživanja i obveza
  • Sudjelovanje u izradi završnog računa i provjeri ispravnosti analitičko-knjigovodstvenih evidencija
  • Praćenje i implementiranje stručnih i zakonskih promjena iz djelokruga rada i odgovornosti
  • Aktivno sudjelovanje u revizijskom procesu
  • Priprema analiza i izvještavanje prema drugim odjelima

UVJETI:

  • SSS/VŠS financijsko računovodstvenog smjera
  • 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Osnovna razina engleskog jezika u govoru i pismu
  • Samostalnost, odgovornost i fleksibilnost u pristupu poslu
  • Preciznost i točnost u radu

PREDNOSTI:

  • Znanje i iskustvo u programu Navision
  • Napredno poznavanje Excela

ŠTO NUDIMO:

  • Rad u kompaniji koja živi inovativan pristup radu i obiteljsku atmosferu istovremeno
  • Dinamično radno okruženje
  • Tim u kojem imate prostor rasti i učiti
  • Proces uvođenja u posao
  • Stimulativna primanja kao i dodatke na plaću
  • Obiteljski i sportski paket benefita
  • Redovni godišnji dodaci na plaću (uskrsnica, božićnica, naknada za godišnji odmor, nagrade za radne rezultate firme…)

Napomena: Samo kandidati užeg izbora biti će kontaktirani.
Ostale prijave pohranjujemo u našu bazu u skladu s GDPR pravilima.

Upoznaj neke od svojih kolega i saznaj više o nama na: www.tokic.hr/karijere

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).