Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Nastala je 18.08.1994. velikim entuzijazmom i ljubavlju prema sportu vlasnika koji su i sami bili aktivni sportaši. Ime Ferivi dolazi od početnih slova imena Ferde i Ivice koji su ujedno i osnivači tvrtke.

Tijekom godina tvtka se polako, ali sigurno razvijala baveći se maloprodajom sportske opreme kvalitetnih i svjetski poznatih brandova kao što je Nike, Reebok, Adidas, Converse, Lacoste, Mikasa, Asics...

Ima ukupno 22 prodajnih mjesta te 5 internet trgovina.

Opis posla

Ferivi traži osobu za radno mjesto prodavača u poslovnici Running Gate Zagreb.

Opis posla:
- komunikativnost i posluživanje kupaca,
- rad na blagajni
- briga o zaprimanju, izloženosti i prezentaciji robe
- održavanje urednosti poslovnice

Uvjeti

- izražene komunikacijske i prodajne vještine
- ljubaznost, marljiv, savjestan i odgovoran pristup radu
- informatičku pismenost i sklonost timskom radu
- sportski duh, ustrajnost i dinamičnost

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- trošak prijevoza (do 133,00 eura neto mjesečno)
- topli obrok 2,39 eura neto po danu dolaska
- poslovnica ne radi nedjeljom I blagdanom
- korištenje Multisport / PassSport kartice za djelatnike
- uplata u 3. Mirovinski stup Poslodavca u iznosu od 65%
- subvencionirane sistematske preglede radnika
- puno radno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).