Pošalji prijatelju

Monter industrijskih šivačih mašina (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Vodeći smo dobavljač šivaćih strojeva i opreme u Hrvatskoj. U našoj ponudi pronaći ćete profesionalne industrijske i kućne šivaće mašine visoke kvalitete, uređaje za glačanje, repromaterijal te rezervne dijelove.
Osim prodaje, nudimo servis industrijskih i kućanskih šivaćih mašina uz veliku ponudu dodatne opreme.

Opis posla

- rad na montaži industrijskih šivaćih strojeva
- rad u skladištu
- rad na zaprimanju strojeva
- rad sa strankama
- rad na viličaru
- rad na dostavama

Rad na adresi Ivanićgradska 22, Zagreb.

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Hrvatski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- radno vrijeme: pon-pet od 08:00-16:00 h
- plaćeni prekovremeni rad
- uskrsnica
- božićnica
- mogućnost školovanja i napretka kroz edukaciju

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1200 eur

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).