Pošalji prijatelju

Konstruktor brodskog trupa (m/ž)

Zagreb, Splitsko-dalmatinska županija

Rok prijave:

  • Allstars Engineering društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
  • Adresa: Palinovečka ulica 19I, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.aegroup.fi/

Tvrtka Allstars Engineering d.o.o se bavi projektiranjem u brodogradnji i strojarstvu.
Allstars Engineering d.o.o. je dio Allstars Engineering Group iz Finske, s uredima u Finskoj, Hrvatskoj, Bugarskoj i Poljskoj.

Opis posla

- izrada radioničke dokumentacije trupa broda koristeći software AVEVA Marine (Tribon) i/ili AutoCAD
- odgovornost za pravovremene isporuke i kvalitetu
- sudjelovanje u timskom radu, stručnim i razvojnim projektima u poduzeću

Uvjeti

- VSS/VŠS brodograđevnog smjera
- iskustvo rada u AVEVA Marine, E3D, Tribon M3, AutoCAD, CADMATIC
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- motivacija za rad na projektu/projektima izvan granica Republike Hrvatske
- CV na engleskom jeziku

Prednosti:
- samostalnost, samoinicijativnost i snalažljivost u radu
- spremnost na daljnje usavršavanje tokom rada
- komunikativnost i sposobnost rada u timu

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- stalni radni odnos nakon probnog roka
- mogućnost profesionalnog razvoja kroz edukaciju i rad na zanimljivim projektima
- mogućnost rada sa svjetskim poznatim tvrtkama
- stimulativna primanja
- mogućnost napredovanja
- pozitivna radna atmosfera s otvorenom komunikacijom i kvalitetnim uvjetima rada
- rad u međunarodnom radnom okruženju
- dodatni benefiti za zaposlenike

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).