Samostalni Projektant elektro sustava i automatike u brodogradnji (m/ž)

Zagreb, Splitsko-dalmatinska županija

Rok prijave:

  • Allstars Engineering društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
  • Adresa: Palinovečka ulica 19I, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.aegroup.fi/

Tvrtka Allstars Engineering d.o.o se bavi projektiranjem u brodogradnji i strojarstvu.
Allstars Engineering d.o.o. je dio Allstars Engineering Group iz Finske, s uredima u Finskoj, Hrvatskoj, Bugarskoj i Poljskoj.

Opis posla

- projektiranje elektro sustava i sustava automatizacije
- izrada tehničke elektro dokumentacije i proračuna upotrebom specijaliziranih programa u skladu s klasifikacijskim pravilima i standardima tvrtke
- izrada dokumentacije za instrumentaciju
- izradi blok shema, shema spajanja, nacrta i ostalih tehničkih dokumenata te provjera istih
- sudjelovanje u komunikaciji s dobavljačima i naručiteljem kako bi bili zadovoljeni zahtjevi regulatornih i klasifikacijskih tijela
- po potrebi terensko testiranje i puštanje u rad električnih uređaja i opreme (rad u inozemstvu)

Uvjeti

- viša ili visoka stručna sprema, dipl. ing. elektrotehnike ili ing. elektrotehnike (m/ž)
- radno iskustvo na spomenutim poslovima minimalno 5 godina
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poznavanje USCG, ABS, DNV, NEC, IEEE, NEMA i ostalih regulativa i standarda u industriji
- poznavanje brodskih električnih sustava, sustava uzemljenja, sustava detekcije požara, telekomunikacijskih mreža sustava
- primjenjivanje metoda kontrole kvalitete
- motivacija za rad na projektu/projektima izvan granica Republike Hrvatske
- CV na engleskom jeziku

Prednosti:
- samostalnost, samoinicijativnost i snalažljivost u radu
- spremnost na daljnje usavršavanje tokom rada
- komunikativnost i sposobnost rada u timu
- iskustvo rada u profesionalnim softwerima za projektiranje elektroinstalacija

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

AutoCAD, MS Office

Što nudimo

- stalni radni odnos nakon probnog roka
- mogućnost profesionalnog razvoja kroz edukaciju i rad na zanimljivim projektima
- mogućnost rada sa svjetskim poznatim tvrtkama
- stimulativna primanja
- mogućnost napredovanja
- pozitivna radna atmosfera s otvorenom komunikacijom i kvalitetnim uvjetima rada
- rad u međunarodnom radnom okruženju
- dodatni benefiti za zaposlenike

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).