Administrator nabave, uvoza, izvoza, logistike i skladišta (m/ž)

Velika Gorica

Rok prijave:

Trade Air d.o.o. je hrvatska zrakoplovna tvrtka registrirana za čarter prijevoz putnika i teretni prijevoz. Tvrtka je osnovana 1994. godine i tada se bavila prijevozom tereta, a od 2005. godine Trade Air bavi se putničkim prijevozom. U floti trenutno imamo 1 Fokker 100, 1 Airbus A319, te 4 Airbusa A320. Trade Air uspješno organizira letačke operacije za preko 60 zrakoplovnih kompanija u Europi, Africi, Aziji, na Bliskom Istoku i Australiji. U studenom 2018. Trade Air osvojio priznanje „Zlatna kuna“ za najbolju tvrtku srednje veličine u Republici Hrvatskoj.

NAŠA FLOTA

Trade Air obitelj sastoji se od ukupno 6 zrakoplova, i vjerujemo da će još članova uskoro doći. Upoznajte Trade Air 4x A320, 1x A319, 1x F100.

NAŠE USLUGE

Nakon gotovo 30 godina prisutnosti na tržištu, Trade Air sa sigurnošću pruža visoku kvalitetu usluge prijevoza putnika i tereta, prilagođene vašim željama i potrebama.

NAŠ TIM

Individualnim pristupom svakom klijentu i prilagođenim rješenjima za svaki projekt, Trade Air tim pruža podršku za najizazovnije procese. Obratite nam se sa povjerenjem.

Opis posla:

  • Održavanje korespondencije s poslovnim partnerima
  • Obavljanje administrativnih poslova vezanih uz nabavu robe, carinjenje, logistiku i organizaciju prijevoza
  • Obavljanje administrativnih poslova vezanih uz izvoz robe, carinjenje, logistiku i organizaciju prijevoza
  • Prikupljanje i distribuiranje informacija vezanih za prijevoz, špediciju, utovar, istovar
  • Pružanje logističke podrške u vidu pružanja informacija o zahtjevima isporuke vezane za transport
  • Harmonizacija uvjeta isporuke dijelova u suradnji s direktorom aktivnosti
  • Organiziranje transporta i osiguravanje potrebnih transportnih sredstava u vezi s isporukom robe/rezervnih dijelova
  • Definiranje vremena i mjesta isporuka
  • Pružanje administrativne podrške u nabavnom procesu: provjera dobavljačkih faktura, provjera dokumentacije robe, prijavljivanje i ispunjavanje carinske dokumentacije i druge nabavne dokumentacije
  • Distribucija nabavne dokumentacije u odjele financija i računovodstva i tehničkom sektoru
  • Obavljanje prijave za INTRASTAT

Uvjeti:

  • VŠS/VSS
  • Minimalno 2 godine radnog iskustva na poslovima nabave robe i carinskom poslovanju
  • Prednost je iskustvo od 5 i više godina na istim poslovima
  • Pedantnost u vođenju digitalne i papirnate dokumentacije
  • Dobro znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Znanje MS Office paketa s naglaskom na Excel, Word, Microsoft Outlook
  • Poželjno (iako nije uvjet) tehničko obrazovanje, te poznavanje tehničkog engleskog jezika

Nudimo:

  • Mogućnost napredovanja na radno mjesto Voditelja odjela nabave, uvoza, izvoza, logistike i skladišta
  • Rad na određeno vrijeme s probnim rokom od 6 mjeseci
  • Timski rad, dinamično i stabilno poslovno okruženje

Uz prijavu na natječaj potrebno je dostaviti sljedeće:

  • Životopis (pdf)
  • Dokaz o stručnoj spremi (pdf)
  • Potvrdu o nekažnjavanju ne stariju od 30 dana (pdf)

Javite nam se da poletimo zajedno!

U obzir će se uzeti samo prijave koje ispunjavaju navedene uvjete i pošalju svu dokumentaciju. Ako se vidite na ovoj poziciji u zrakoplovnoj kompaniji pošaljite svoju molbu i životopis isključivo putem linka za prijavu najkasnije do 30.05.2024.

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).