Pošalji prijatelju

Komercijalist (m/ž)

Dugo Selo

Rok prijave:

Opis posla

- svakodnevna telefonska i e-mail komunikacija sa klijentima
- izrada ponuda za najam
- otvaranje i zatvaranje ugovora o najmu, stopiranje ugovora o najmu
- organizacija pravovremenih isporuka i povrata strojeva
- obilazak klijenata
- administrativni poslovi (CRM)
- ostali poslovi prema nalogu
- izrada narudžbenica

Tražimo kandidata u odjelu prodaje najma platforma za rad na visini u Dugom Selu.

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS (ekonomija, promet)
- fokusiranost na klijente i njihove potrebe
- poželjno iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima
- aktivno znanje engleskog jezika
- timski duh i proaktivan stav prema poslu
- aktivno znanje rada na računalu (Microsoft Office)

Poželjno je da je kandidat komunikativna osoba sa snažnim fokusom na pružanje najbolje moguće usluge i rješenja za naše klijente.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- stalni radni odnos uz probni rok od 6 mjeseci
- stimulativna primanja
- plaćene troškove prijevoza
- plaćen topli obrok
- dopunsko i dodatno zdravstveno osiguranje nakon godine dana radnog staža kod poslodavca
- turističku karticu nakon godine dana radnog staža kod poslodavca
- neradni vikendi
- pozitivno radno okruženje
- mogućnost napredovanja
- rad u međunarodnoj tvrtk

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).