Pošalji prijatelju

Prodajni savjetnik u maloprodaji Marlex PVC stolarije (m/ž)

Varaždin

Rok prijave:

  • MARLEX d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
  • Adresa: Kućanska bb, 42000 Varaždin
  • Web: http://www.marlex.hr

MARLEX d.o.o. je tvornica PVC stolarije, ALU bravarije, drvo alu stolarije i IZO stakla. Tvornica je u privatnom vlasništvu sa sjedištem u Varaždinu koja posluje od 2003. godine. Zahvaljujući permanentnom ulaganju u razvoj tehnologije i kadrova, tvrtka bilježi vrlo snažan razvoj te je jedna od najboljih i najuspješnijih proizvođača stolarije u Hrvatskoj. Tvrtka posluje na području cijele Hrvatske, a njeni su proizvodi zastupljeni i u zemljama EU.

Opis posla

Zbog proširenja poslovanja traži se motivirana, fleksibilna, samostalna, ambiciozna i komunikativna osobu spremna na izazove i rad u skladu s postavljenim ciljevima koji osiguravaju kvalitetna i stimulativna primanja za mjesto:

Prodajni savjetnik u maloprodaji stolarije (m/ž)

Opis poslova i odgovornosti
- komunikacija s kupcima u dinamičnom okruženju
- utvrđivanje potreba kupaca
- izrada ponude
- prezentacija ponude kupcima
- izrada i realizacija ugovora
- odgovaranje na upite i rješavanje reklamacija kupaca
- vođenje potrebne poslovne dokumentacije
- odgovornost za ostvarenje postavljenih ciljeva
- profesionalnost i odgovornost prema poslovnim partnerima i suradnicima

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS (trgovačke, ekonomske ili tehničke struke)
- minimalno trogodišnje iskustvo u prodaji (prednost je iskustvo u prodaji stolarije)
- poznavanje MS Officea (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
- poznavanje engleskog ili njemačkog (prednost poznavanje njemačkog jezika)
- odlične prodajne i komunikacijske vještine
- sklonost timskom radu
- ljubaznost i strpljivost u radu s klijentima
- mogućnost rada u dinamičnom okruženju
- organizacijske vještine
- visoka motiviranost, fleksibilnost, proaktivnost i želja za učenjem
- odgovornost i preciznost
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Njemački (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Tvrtka osigurava odlične uvjete rada: samostalnost u poslu, stimulativna primanja u skladu s ostvarenim ciljevima, prigodne nagrade, mogućnost učenja i usavršavanja.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).