Skladištar repromaterijala i gotove robe Marlex PVC stolarije (m/ž)

Varaždin

Rok prijave:

  • MARLEX d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
  • Adresa: Kućanska bb, 42000 Varaždin
  • Web: http://www.marlex.hr

Marlex d.o.o. Tvornica PVC & ALU stolarije i IZO stakla.

Opis posla

Tražimo pouzdanog, samostalnog i motiviranog Skladištara / Voditelja (m/ž) repromaterijala i gotove robe PVC stolarije u tvornici Marlex.

Odgovorna organizacija manipulacije sa svim vrstama roba na skladištu.

Opis posla:
- rad sa maloprodajnim i veleprodajnim strankama u tvornici PVC stolarije
- zaprimanja, izdavanja, otprema

Uvjeti

Očekujemo:
- SSS
- odgovornost prema radu i suradnicima
- proaktivno vođenje skladišta te suradnika u timu
- iskustvo na istom ili sličnom radnom mjestu ima prednost

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- stalna edukacija
- na određeno, s otvorenom mogućnosti na neodređeno

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).