Pošalji prijatelju

ADR vozač (m/ž)

Hrvatska

Rok prijave:

  • T R G d.o.o. za trgovinu, rudarstvo i graditeljstvo
  • Adresa: Ulica Ante Topić Mimare 1 A, 10000 ZAGREB
  • Web: http://www.trg.hr

Tvrtka T R G d.o.o. bavi se većim brojem stručnih djelatnosti, a koje se mogu svrstati u tri osnovne grupe: trgovina, rudarstvo i graditeljstvo. Osnovana je 1993. godine i trenutno ima oko 60 zaposlenih.

Trgovina, kao osnovna djelatnost tvrtke T R G d.o.o., obuhvaća tri segmenta: eksplozive, tehničko-građevni kamen i arhitektonsko-građevni kamen. U području rudarstva tvrtka se bavi bušenjem, miniranjem, tunelogradnjom te rudarskim poslovima. U dijelu graditeljstva tvrtka T R G d.o.o. izvodi poslove najčešće u područjima geotehnike, iskopa i transporta.

Opis posla

Firma T R G d.o.o. u potrazi je za vozačem kamiona.

Potreban je ADR certifikat, klasa 1 (prijevoz eksplozivnih tvari).

Uvjeti

Vozačka dozvola:

B, C

Što nudimo

- rad na određeno i/ili neodređeno vrijeme, na puno radno vrijeme
- beneficirani radni staž
- terenski dodatak
- plaćen prijevoz na posao
- plaćena prehrana
- osiguran smještaj po potrebi na terenu kod vremenski dužih radilišta

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).

    Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!

    Kreni