Pošalji prijatelju

Djelatnik u turističkoj agenciji (m/ž)

Zaton

Rok prijave:

Adela travel j.d.o.o. je incoming turistička agencija, posrednik, specijaliziran za smještaj gostiju u privatnom smještaju, apartmanima i kućama za odmor na poručju Zadarske županije. Ključ našeg uspjeha temelji se na kontinuiranom podizanju kvalitete usluga i standarda istih.

U svrhu jačanja našeg tima, tražimo organiziranu, stručnu i odgovornu osobu za otvorenu poziciju u našem timu turističke agencije.

Opis posla

Traži se osoba za radno mjesto:

Djelatnik u turističkoj agenciji (m/ž).

Mjesto rada: poslovnica turističke agencije u Zatonu, blizina Zadra, u punom radnom vremenu.

Planirani početak rada: lipanj, 2024.

Uvjeti

Što očekujemo od kandidata?
- VŠS/VSS s područja ekonomije, turizma, i slično
- izražena orijentacija na uslugu i gosta
- aktivno korištenje dva strana jezika u govornoj i pisanoj komunikaciji
- napredno znanje MS Office paketa
- razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine
- visok stupanj sistematičnosti, osobne efikasnosti i odgovornosti
- vozačka dozvola B kategorija, aktivni vozač

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno), Njemački (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Radni odnos zasniva se na određeno vrijeme s ciljem sklapanja ugovora na neodređeno vrijeme.

Pridruži nam se jer te čeka:
- onboarding u turističkoj agenciji Adela travel j.d.o.o. tijekom kojeg ćemo te uvesti u tvoju novu poslovnu ulogu i naše poslovne procese
- rad u dinamičnom, poticajnom, otvorenom i kreativnom radnom okruženju u kojem se jednako njeguju timski duh kao i individualnost
- profesionalno usavršavanje i napredovanje
- izvrsna prilika za stjecanje profesionalnog radnog iskustva u turizmu te razvijanja svojih sposobnosti i vještina

Želiš biti dio dinamičnog tima turističke agencije? Želiš razvijati svoje sposobnosti i vještine? Napredovati i usavršavati se?

Prepoznaješ sebe u našim potrebama i očekivanjima? Posjeduješ navedene kompetencije? Vidiš svoju priliku za početak i razvoj karijere u području turizma?

Prijavi se putem linka za prijavu.

Započni svoju karijeru u turizmu i prijavi se za radno mjesto u našem uredu u Zatonu, blizina Zadra.

Napomena: samo kandidati/kandidatkinje koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani.

Prijave kandidata/kandidatkinja koje ne ispunjavaju uvjete iz natječaja neće biti uzete u obzir.

Slanjem prijave kandidati/kandidatkinje pristaju na upotrebu i pohranjivanje osobnih podataka u svrhu selekcijskog postupka.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Zadarska

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).