Pošalji prijatelju

Administrativni referent (m/ž)

Opuzen

Rok prijave:

  • MITA PROMET TRGOVINA I USLUGE, D.O.O.

Opis posla

- pismena i usmena korespondencija s poslovnim partnerima (telefon, e-mail)
- pisanje ponuda i dopisa
- zaprimanje i evidencija ulaznih računa
- fakturiranje i organiziranje otpreme
- nabava uredskog materijala
- vođenje blagajne
- izrada i evidencija putnih naloga
- zaprimanje i slanje pošte
- ostali poslovi po nalogu neposredno nadređenog

Uvjeti

- poznavanje rada na računalu u MS Office paketu
- točnost, preciznost
- brzina u obavljanju zadataka
- odgovornost i samostalnost u radu
- poznavanje poslovnih procesa
- poslovnog bontona i komunikacija
- vozačka dozvola B kategorije (nije uvjet)

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- obiteljski stan
- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje
- mogućnost korištenja mjera aktivne politike zapošljavanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Na ovaj oglas se možete prijaviti osobnim dolaskom.
Bijeli Vir 116, 20355 Opuzen
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).