Pošalji prijatelju

Vozač B kategorije - kurir / dostavljač (m/ž)

Zagreb, Rijeka, Šibenik, Gospić, Varaždin, Otočac

Rok prijave:

  • BOX NOW d.o.o.
  • Adresa: Ulica Marice Barić 6, 10000 Zagreb

BOX NOW je hibridna firma koja uspješno spaja logistiku i IT rješenja te navedenom kombinacijom nudi modernu dostavu paketa na paketomate.

Opis posla

- preuzimanje paketa kod klijenata
- dostava paketa na paketomate (bez problema pronalaženja primatelja paketa jer dostavljate na paketomat koji je uvijek na istom mjestu)
- utovar i istovar paketa u skladištu
- razvrstavanje paketa uz korištenje modernih aplikacija
- timski rad

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- direktna prijava na firmu bez posrednika
- koristite naša vozila (kombije)
- konkurentna primanja
- rad s multinacionalnim timom
- mogućnost napretka uz rast tvrtke
- mogući dodatni bonusi

Ovo je izvrsna prilika za sve koji se žele pridružiti novoj dinamičnoj i brzorastućoj tvrtki.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).