Grafički tehničar / Operater na uređaju za digitalni tisak (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Bavimo se tiskanjem i izradom raznih vrsta grafičkih proizvoda malog i velikog format.

Na domaćem i stranom tržištu uspješno djelujemo već 25 godina.

Opis posla

Glavni zadaci:
- provjera ispravnosti datoteka
- tiskanje i kontrola otiska
- kompletna grafička dorada

Tražimo osobu koja će trajno postati dio našeg tima.

Uvjeti

Od Vas očekujemo:
- SSS, VŠS,VSS grafičkog ili tehničkog smjera (računalstvo)
- poznavanje grafičkih procesa i tehnika tiska
- izvrsnost u radu na računalu te korištenje DTP aplikacija (Illustrator, Indesign, Photoshop)
- sistematičnost, točnost, pedantnost, sklonost timskom radu, snalažljivost, samostalnost u radu, proaktivan i profesionalan pristup poslu i radnim zadacima

Dobro došle su i osobe koje nisu završile Grafički fakultet, pogotovo osobe koje su završile neku tehničku školu, te žele učiti i usavršavati se u izradi grafičkih proizvoda.

Format za životopis: rtf., doc., pdf.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop

Što nudimo

- početak rada: odmah
- 40-satni radni tjedan, ponedjeljak do petak od 08:00 do 16:00h
- ugodnu radnu sredinu te timski rad
- mogućnost usavršavanja
- rad na modernijoj opremi
- dodatne stimulacije u vidu nagrada, božićnica i regresa

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).