Pošalji prijatelju

Konstruktor - dizajner / Voditelj dizajn ureda (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Dio smo njemačke tvrtke Saacke GmBH.

Bavimo se proizvodnjom plamenika, kotlova i ostale tlačne opreme, komora za izgaranje te drugih metalnih proizvoda.

2 izvršitelja

Opis posla

  • Izrada tehničke dokumentacije u SolidWorksu / izrada 3D modela i detaljna razrada nacrta dijelova plamenika, uljnih stanica, komora za izgaranje, dijelova cjevovoda…
  • Ažuriranje postojećih nacrta u skladu sa novim pravilima
  • Izrada dummy step modela gotovih proizvoda
  • Izrada nacrta za kupce u DraftSightu (CAD)
  • Korištenje ERP sustava SAP
  • Komunikacija sa glavnim dizajn uredom u Bremenu
  • Komunikacija sa odjelom Pripreme proizvodnje radi usklađivanja nacrta     sukladno mogućnostima proizvodnje

Uvjeti

  • poznavanje rada u SolidWorks
  • poznavanje rada u AutoCAD / DraftSight
  • napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • poželjno poznavanje rada u SAP-u
  • u obzir za ovo radno mjesto dolaze kandidati isključivo strojarske struke

Što nudimo

  • isplata maksimalno dopustivih prigodnih neoporezivih nagrada tijekom godine (božićnica, uskrsnica, regres)
  • isplata plaće najkasnije 3. radni dan u mjesecu
  • mogućnost napredovanja i/ili stimulativnih primanja po uspješnoj realizaciji traženoga
  • ugodna i dinamična radna atmosfera
  • organiziran termin za nogometni trening 1 tjedno, s ciljem međusobnog zbližavanja i upoznavanja zaposlenika
  • MULTISPORT kartica za sve zaposlenike

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Dizajn i umjetnost iznosi 804,50 EUR (6.061,52 kuna).