Pošalji prijatelju

Stručni suradnik u prodaji i nabavi (m/ž)

Sveta Nedelja

Rok prijave:

  • INCITE CODE društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
  • Adresa: Vojvodići ulica 6, 10431 Sveta Nedelja
  • Web: https://www.incitecode.hr/

Incite code - je tvrtka koja se bavi proizvodnjom i distribucijom higijenskih proizvoda. Uz svoje robne marke , tvrtka je jedna od najvećih proizvođača i ponuđača PL proizvoda na području EU, a radi za veliki broj trgovačkih lanaca na globalnom svjetskom tržištu.

Opis posla

- realizacija prodaje (domaća + izvoz) i nabave (domaća + uvoz)
- svakodnevna komunikacija s kupcima i dobavljačima (domaći + ino)
- after sales support domaćim i ino kupcima
- vođenje dokumentacije prodaje (domaća prodaja + izvoz) i nabave (domaća nabava+ uvoz )
- organizacija i vođenje logistike; prijevoz + špedicija
- koordinacija s proizvodnjom (nabava sirovina + repromaterijala)

Uvjeti

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, MBA, Magisterij

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno), Njemački (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- stimulativna plaća + prijevoz + prehrana
- dodatne isplate uz godišnji odmor + uskrsne i božićne praznike
- rad u međunarodnom okruženju
- edukacije
- mogućnost napredovanja i razvoja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).