Pošalji prijatelju

Administrator (m/ž)

Kerestinec

Rok prijave:

Vjerujemo da poduzeće može biti jednako dobro kao i njegovi ljudi. Brojevi ne govore ili čine tvrtku. Ljudi to rade. Zbog toga pružamo poticajno radno okruženje temeljeno na suradnji i timskom radu, sa sigurnim i poštenim uvjetima kako bi naši ljudi mogli rasti i napredovati. Naši zaposlenici, partneri i klijenti dio su obitelji Pipelife i zajedno možemo oblikovati inkluzivniju i održivu budućnost.

Pipelife Hrvatska zapošljava oko 50 ljudi na 6 lokacija u Hrvatskoj. Svatko od njih ima individualne vještine, jedinstveno znanje i osobne ciljeve. Pa ipak postoji nešto što nas povezuje. Zajednički je cilj: poboljšati kvalitetu života sadašnjih i budućih generacija visokokvalitetnim cijevnim sustavima i uslugama.

Opis posla

Tražimo proaktivnu i perspektivnu osobu na poziciji

Administrator (m/ž).

Tvoji ključni zadaci:
- vodi elektronsku evidenciju ulazne/izlazne dokumentacije
- vodi elektronsku evidenciju ulaznih računa i putnih naloga kroz sustav EBA
- knjiženje faktura
- odlaganje i arhiviranje poslovne dokumentacije
- vodi brigu oko voznog parka što podrazumijeva: evidenciju službenih vozila, sklapanje i obnovu ugovora za leasing te evidencija istih, otkup vozila, nabavu i nadoplatu ENC uređaja i INA kartica, evidenciju ENC prolazaka i stanja kilometara vozila, evidenciju guma za vozila, pripremu dokumentacije za tehničke preglede, prijavu štetnih događaja i dogovaranje popravaka, izdavanje potvrda vezano uz korištenje vozila, izradu temeljnica
- naručuje i prati potrošnju uredskog materijala, pomagala, vode, kave i sl.
- organizira smještaj, službene putove i letove, poslovne sastanke i ručkove
- surađuje i kontaktira s državnim institucijama, pravnim osobama, poslovnim partnerima i ostalim fizičkim osobama
- prijavljuje kvarove na lokaciji
- obavlja manje zadatke izvan ureda (odlazak na poštu, banku i sl.)

Uvjeti

Koga tražimo?
- Minimalno SSS ekonomskog usmjerenja
- Osnovno poznavanje engleskog jezika
- Fleksibilnost
- Odgovornost, pouzdanost i timski pristup, razvijene komunikacijske i organizacijske vještine, proaktivnost u radu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- odličnu ekipu i ugodnu radnu atmosferu
- stručno usavršavanje u vidu raznih edukacija
- mogućnost daljnjeg osobnog i profesionalnog razvoja u međunarodnom okruženju
- mogućnost povremenog rada na daljinu
- isplatu naknade za prijevoz, topli obrok, prigodnih nagrada te različitih potpora
- povremene team-building aktivnosti

Zvuči zanimljivo? Prijavite se! Radujemo se prilici da te upoznamo!

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).