Pošalji prijatelju

Glavni knjigovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • HOTEL DUBROVNIK d.d.
  • Adresa: Ljudevita Gaja 1, 10000 Zagreb

Hotel Dubrovnik je smješten na glavnom zagrebačkom trgu, koji pruža toplo i prijateljsko okruženje s daškom zagrebačkog šarma i prilikom da osjetite puls živopisne hrvatske prijestolnice.

Pridružite nam se i svojim znanjem, energijom i motivacijom pridonesite daljnjem jačanju našeg izvrsnog tima i pružanju vrhunske usluge. Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na radno mjesto:

OPIS POSLOVA:

  • Poznaje temeljne porezne propise i računovodstvene standarde
  • Prati i u radu primjenjuje sve relevantne zakonske propise iz područja poreza, financija i računovodstva
  • Samostalno evidentira sve knjigovodstvene događaje/isprave u pomoćnim knjigama i u glavnoj knjizi (URA, IRA, izvodi banaka, blagajne, obračuni i druge knjigovodstvene isprave) u skladu sa zakonskim propisima, računovodstvenim standardima i općim aktima Društva
  • Prilikom knjiženja provjerava ispravnost i likvidira knjigovodstvenu dokumentaciju
  • Priprema i obračunava plaće zaposlenika, jubilarne nagrade, otpremnine, pomoći i sl.
  • Priprema i obračunava drugi dohodak, dohodak od kapitala
  • Obračunava putne naloge
  • Vodi registar osnovnih sredstava i obračun amortizacije, sudjeluje u inventurama
  • Vodi evidenciju materijalnog knjigovodstva zaliha sirovina i materijala te sitnog inventara (SI), te istu usklađuje s glavnom knjigom
  • Priprema popisne liste za inventure, kontrolira i knjiži godišnje inventure zaliha sirovina, materijala i sI.
  • Vodi evidencije salda konti kupaca i dobavljača
  • Priprema, provodi i knjiži sva obračunska plaćanja: kompenzacije, cesije itd.
  • Usklađuje pomoćne knjige s glavnom knjigom i priprema iste za izradu završnog računa
  • Kontaktira s nadležnim institucijama iz djelokruga svojih poslova
  • Priprema dokumentaciju za reviziju i surađuje s revizorima
  • Izrađuje izvještaje i analize po nalogu i uputama nadređenih
  • Priprema izvještaja po zahtjevu DZS-a, HZMO-a
  • Čuva knjigovodstvenu dokumentaciju sukladno propisima

UVJETI:

  • VŠS ekonomskog smjera
  • Napredno znanje rada na računalu
  • Radno iskustvo 3 godine na istim ili sličnim poslovima
  • Odgovornost, poduzetnost, spremnost na promjene i usavršavanje

MJESTO RADA: Zagreb

NUDIMO VAM:

  • Redovnu i sigurnu plaću
  • Naknadu za prijevoz
  • Besplatan topli obrok
  • Mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja
  • Rad u pozitivnom, stimulativnom okruženju
  • Vrsta zaposlenja: neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci

Životopis i eventualne preporuke možete dostaviti putem linka za prijavu.

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).