Inženjer elektrotehnike / Ispitivač elektro instalacija i opreme / Ex inspektor / ATEX specijalist (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • 79-17 d.o.o.
  • Adresa: Martinkovac 112, 51000 Rijeka

Tvrtka 79-17 d.o.o. pri Ministarstvu unutarnjih poslova RH od strane Sektora za eksplozivne atmosfere ovlaštena je za provođenje aktivnosti “Instaliranja, mjerenja i ispitivanja elektroenergetske i elektro instrumentacijske opreme i instalacija“ i aktivnosti “Održavanja elektroenergetske i elektro instrumentacijske opreme i instalacija u prostorima ugroženim eksplozivnom atmosferom“, Ex prostori. Zastupamo nekoliko tvrtki; proizvođača Ex opreme i sustava za detekciju plinova. Nudimo tehnička rješenja, ugrađujemo, kalibriramo i održavamo sustave za detekciju plinova.

Opis posla

upoznavanje rada i obilasci raznih industrijskih postrojenja radi prikupljanja podataka u svrhu izrade tehnoloških opisa radnih procesa, zatim provedbe popisa elektroenergetske, instrumentacijske i neelektrične opreme, instalacija i uređaja
- provedba vizualnih, kontrolnih i detaljnih pregleda sa izradom zapisnika i prijedloga za sanaciju, servis, popravak, obnovu ili zamjenu
- izrada detaljnih ponuda u svrhu dovođenja u tehnički ispravno, funkcionalno i sigurno stanje postrojenja ugroženih eksplozivnom atmosferom
- provedba mjerenja električnih, instrumentacijskih i neelektričnih instalacija i uređaja sa izradom zapisnika
- izrada projekata i dokumentacije izvedenog stanja elektro instalacija, jednopolnih shema, raznih kalkulacija i proračuna. izrada novih projekata i projektnih rješenja
- kontinuirana edukacija radi kvalitetnijeg razumijevanja zakonskih zahtjeva, normi, pravilnika, tehničkih uputa te primjena u praksi
- inspekcijske aktivnosti

Mjesto rada: ured u Rijeci i razni pogoni diljem Hrvatske.

Uvjeti

- volja za rad
- volja za dodatnom edukacijom
- želja za napredovanjem
- interes za poslom
- razumijevanje tehnoloških procesa
- čitanje normi i zakonodavne regulative
- poznavanje najmanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poznavanje rada na računalu sa svim MS Office alatima
- poznavanje rada u programima neophodnima za izvršavanje posla, kao što su ACAD, EPLAN i sl.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

AutoCAD, MS Office, Eplan

Što nudimo

- ugodna radna atmosfera
- fleksibilnije radno vrijeme
- uredna i vrlo korektna primanja
- kontinuirana edukacija

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Županija rada:

Primorsko-goranska

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).