Pošalji prijatelju

Medicinska sestra / medicinski tehničar

Omiš

Rok prijave:

  • Ustanova za zdravstvenu njegu u kući PRISKA MED

Opis posla

Traži se:

Medicinska sestra / medicinski tehničar.

Uvjeti

Potrebno je posjedovati važeću licencu HKMS-a.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 99 530 9349

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Što nudimo

- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje
- prema dogovoru djelatnicima se može osigurati službeni automobil

Ukoliko smatrate da ste idealan kandidat za naš tim, molimo Vas da nam pošaljete životopis.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).