Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj prodaje ključnih kupaca - KA manager (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Donja Bistra

Rok prijave:

  • FIBIS d.o.o.

Opis posla

- odgovoran je i nadzire sve procese prodaje, distribucije i unapređenja prodaje prema svom kupcu
- obilazi teren cijele Republike Hrvatske, a o stanju na terenu pismeno izvještava Direktora prodaje ključnih kupaca, te odgovorne iz regionalnog centra na kojem je izvršen obilazak
- organizira poslove vezane uz rad s ključnim kupcem
- izrađuje mjesečni plan i izvještaj o ostvarenim prometima kod kupca
- prati i analizira poslovanja sa kupcem te planiranje aktivnosti potrebne za povećavanje prometa prema kupcu
- dogovara i provodi marketinške aktivnosti prema kupcu
- predlaže ciljane akcije u svrhu ostvarivanja dodatnog prometa
- izrađuje pripreme, održava prezentacije, te pregovara oko ulistanja novih artikala kod kupca
- prati dogovorene distribucije novog artikla kod kupca, te kontaktira sa prodajom na terenu o što efikasnijoj provedbi iste
- provodi logističke procese koji su potrebni za kvalitetnu ekspanziju kupca kroz otvaranje novih prodajnih mjesta
- obilazi i kontrolira teren što podrazumijeva praćenje pozicija, udjela, kako vlastitih tako i konkurentskih brandova
- prati kretanje kategorija i konkurencije u odnosu na nas i u odnosu na cjelokupno tržište
- analizira provedbu uspješnosti akcija kod kupca
- izrađuje materijale za pregovore te planira buduće aktivnosti kod kupca (na godišnjoj razini)

Uvjeti:
- preporuke poželjne

Stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva: 1-3

Jezici: Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola: B

Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo:
- službeni mobitel
- službeno vozilo
- dodatne edukacije

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).