Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Stručni suradnik (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Slavonski Brod

Rok prijave:

  • Informativno pravni centar

Opis posla

- provedba programskih i projektnih aktivnosti u sklopu IPC-ovih programa, u suradnji s koordinatoricama Programa i izvršnom direktoricom
- organizacija i provedba projektnih javnih događaja (konferencija, sastanaka, radionica)
- suradnja u razvijanju projektnih ideja i prikupljanju sredstava (fundraising)
- razvijanje programa sukladno strateškim i operativnim planovima IPC-a
- razvoj i provedba volonterskog programa IPC-a
- priprema i provedba obrazovnih programa
- izrada narativnih izvještaja prema donatorima

Obrazovni program: prvostupnik/ca ili magistar/ra društveno-humanističkog smjera

Predviđena plaća: Iznos neto plaće ovisi o stručnoj spremi, broju godina relevantnog iskustva i konkretnom radnom mjestu, a određuje se sukladno Pravilniku o radu IPC-a.

Za prijavu na ovo radno mjesto potrebno je poslati:
- životopis
- motivacijsko pismo koje sadržava opis dosadašnjeg iskustva, stečenih vještina i znanja relevantnih za navedeno radno mjesto
- presliku diplome
- minimalno jednu preporuku bivšeg poslodavca

Prijava s navedenom dokumentacijom šalje se putem linka za prijavu. Prijave se zaprimaju do kraja dana u srijedu, 14. prosinca 2022. godine. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Uvjeti zaposlenja:
- rad na određeno u trajanju od 1 godine, s probnim rokom od 3 mjeseca i mogućnošću produženja ugovora na neodređeno,
- predviđeni početak rada je 2. siječnja 2022.god.

Dodatna znanja i vještine:
- visoka motivacija za rad i nove izazove, spremnost i sposobnost za učenje
- samostalnost i izvrsne organizacijske vještine, pouzdanost, točnost i sistematičnost
- dobre komunikacijske i prezentacijske sposobnosti
- napredno korištenje MS Office aplikacija (Word, Excel, Power Point), Internet
- iskustvo u multimedijalnim vještinama (fotografije, infografike, videi)
- izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- aktivan vozač s vozačkom dozvolom «B» kategorije

Prednost će se dati kandidatima s jednom ili više od sljedećih kvalifikacija:
- radno iskustvo u nekim od područja relevantnih za ovaj natječaj
- iskustvo u upravljanju nacionalnim i EU projektima

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).