Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Kontrolor proizvoda (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Gorica Svetojanska

Rok prijave:

  • JAMNICA plus d.o.o.

Opis posla

Nudimo odlične uvjete za rad i priliku da sa super timom ostvariš najbolje rezultate. Pratimo i dodatno nagrađujemo tvoje uspjehe, a najboljima pružamo priliku za stalno zaposlenje.
Uključi se u proces odabira za radno mjesto…

Kontrolor proizvoda (ž/m)

Gorica Svetojanska (pogon Jana)

ŠTO ĆEŠ RADITI?
- kontrolirati ulazni repromaterijal, sirovine i pomoćni materijal
- uzorkovati i analizirati uzorke sirovina, poluproizvoda i gotovog proizvoda
- pripremati kemikalije potrebne za analize te kalibrirati instrumente potrebne za kontrolu
- vizualno provjeravati izgled gotovog proizvoda
- održavati čistoću radnog mjesta i okoline
- voditi evidenciju o rezultatima analiza te izvještavati o istima

ŠTO OČEKUJEMO?
- SSS (prehrambeni ili kemijski tehničar)
- iskustvo rada na istom/sličnom radnom mjestu nije uvjet
- prednost je lokacija života koja je blizu lokacije rada

ŠTO TI NUDIMO?
- rad u kompaniji koja je vodeći proizvođač i distributer mineralnih voda i bezalkoholnih napitaka na tržištu regije
- redovita i konkurentna primanja
- novčana nagrada prethodnim radnicima Jamnice za pojedine naknada za prijevoz
- dodatak za topli obrok
- prigodne nagrade u skladu s Kolektivnim ugovorom
- organiziran prijevoz iz Karlovca i Zagreba

Želiš pridonijeti našim izvrsnim rezultatima?
Veselimo se upoznati te!

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 1013,85 EUR (7.638,82 kuna).