Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Diplomirani inženjer građevinarstva - ovlašteni član komore (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Novalja

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • AMK Gradnja d.o.o.

Opis posla

Tvrtka za visokogradnju zapošljava ovlaštenog inženjera građevine (član komore).

Izgrađujemo i adaptiramo obiteljske kuće, vile i zgrade po principu "ključ u ruke".

Tražimo osobu čiji je zadatak vođenje gradilišta, organizacija radova, vođenje gradilišne dokumentacije, praćenje i kontrola troškova i drugi poslovi inženjera.

Uvjeti
- stručna sprema: VŠS/VSS građevinskog usmjerenja
- položen stručni ispit
- minimalno 5 (pet) godina radno iskustva na navedenom radnom mjestu
- sposobnost organizacije, samostalnog odlučivanja i vođenja svih faza izvedbe radova na gradilištu
- poznavanje rada na računalu (Office, Outlook, AutoCad)
- vozačka dozvola B kategorije
- spremnost za rad na terenu
- pouzdanost, kolegijalnost i fleksibilnost u radu s drugima

Stručna sprema: viša stručna sprema, sveučilišni prvostupnik, visoka stručna sprema, magistar struke.

Potrebne godine iskustva: 5.

Vozačka dozvola: B kategorija.

Vještine: Outlook, AutoCAD, MS Office.

Što nudimo
- poticajna primanja koja odgovaraju značaju radnog mjesta
- službeno vozilo, laptop i mobitel
- rad u organiziranom, stabilnom i motivirajućem okruženju
- mogućnost napredovanja u struci

Vrsta zaposlenja: rad na neodređeno uz uvjet zadovoljenja u probnom roku od 3 (tri) mjeseca.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).