Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Skladištar - dostavljač (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Dolium d.o.o.

Opis posla

- zaprimanje robe, kontrola ispravnosti iste te prijava o oštećenju i manjku robe
- briga o robi u skladištu (ispravno skladištenje robe)
- priprema i kontrola pošiljaka za otpremu te pomoć prilikom utovara
- rad na viljuškaru prilikom utovara i istovara robe, rad na regalnom viličaru
- apliciranje deklaracija na proizvode
- dostava robe na određene lokacije
- održavanje radnog prostora i skladišta urednim
- učinkovito surađivati s nadređenim osobama
- ostali poslovi po nalogu Voditelja skladišta

Uvjeti:
- SSS/VŠS/VSS
- 1 godina iskustva
- vozačka dozvola B kategorije
- odgovornost
- samomotiviranost
- spremnost na rad u dinamičnom timu ljudi
- fleksibilnost
- spremnost na učenje i edukaciju

Nudimo:
- rad u malom i poduzetnom timu
- pomoć i podrška voditelja
- stalna i redovita primanja (božićnice, bonusi)
- mogućnost napredovanja
- radno vrijeme od 08:00 do 16:00 sati
- neradni vikend i praznici

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).