Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Samostalni monter liftova (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Rok prijave:

  • JALES LIFTS društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge

Opis posla

Tvrtka Jales lifts d.o.o., bavi se ugradnjom liftova na području zemalja Europske unije.

Mogućnost zaposlenja u njemačku tvrtku 3LS Aufzüge GmbH koja uspješno posluje na području Savezne Republike Njemačke (njemačka prijava i uvjeti).

Montaža i ugradnja liftova različitih proizvođača (thyssenKrupp, Kone, OTIS, Schindler, Kleemann). Timski rad između samostalnog i pomoćnog montera.

Zapošljavamo 2 izvršitelja.

Potrebna stručna sprema: SSS - srednja stručna sprema
Potrebne godine iskustva: 1 godina
Znanje jezika: njemački osnovno
Vozačka dozvola: B kategorija
Rad na računalu: Osnovno

Potrebna znanja i vještine:
- spretnost u obavljanju montaže liftova
- samostalnost i odgovornost
- spremnost na timski rad
- dinamičnost, brzina, pouzdanost
- visoki stupanj organizacije
- urednost

Ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rok, plaćen smjestaj za vrijeme terenskog rada, plaćen put od sjedista tvrtke do povratka s terena, koristenje službenog automobila, sigurna primanja uz mogućnost napredovanja, fiksna plaća za vrijeme koristenja godisnjeg odmora ili slobodnih dana. Mogućnost profesionalnog razvoja i dugoročne suradnje, njemačke prijave.

Plaća: 2.300,00 - 2.600,00 €

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).