Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Elektrotehničar - elektroinstalater (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Šibenik

Rok prijave:

  • FORNAX d.o.o.

Opis posla

- čitanje električnih shema
- izrada i instalacija elektroormara
- ugradnja nove mjerne i izvršne elektro opreme
- postavljanje trasa i povezivanje opreme
- održavanje i servisiranje postojećih postrojenja

Uvjeti:
- SSS elektrosmjera
- poželjno prethodno radno iskustvo u struci
- odgovoran pristup poslu
- vozačka dozvola B kategorije
- spremnost na povremena putovanja unutar RH

Što nudimo:
- ugovor o radu na neodređeno vrijeme
- rad u poticajnoj radnoj okolini uz redovna primanja
- plaćeni prekovremeni sati i dnevnice za terenski rad, božićnica, darovi za djecu,...
- mogućnost učenja i napredovanja
- fleksibilno korištenje godišnjeg odmora prema dogovoru

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).