Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Zavarivač (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Šenkovec

Rok prijave:

  • EKO MEĐIMURJE d.d. za energetiku, keramiku i opremu

Opis posla

- određivanje parametara zavarivanja i zavarivanje sklopova MAG postupkom
- čišćenje zavara nakon zavarivanja
- vizualna kontrola izvedenog zavara

Uvjeti:
- želja i spremnost za učenje i mogućnost napredovanja u poslu
- pouzdanost i odgovornost prema radu
- iskustvo u radu na zavarivačkim poslovima nije uvjet, prednost imaju kandidati/kinje s radnim iskustvom

Nudimo:
- stimulativnu plaću (neto primanje od 1.000 € do 1.400 € ovisno o razini vještine)
- 50% dodatka na prekovremeni rad
- dodatak na otežane uvjete rada
- plaćeni troškovi prijevoza na posao i toplog obroka
- regres i uskrsnica, božićnica, nagrada za poslovne rezultate
- radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci
- mogućnost određivanja radnih smjena prema individualnim potrebama

Prijave putem aplikacije ili pisanom zamolbom na adresu: Braće Radić 37, Šenkovec.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).