Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač viličara (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • LETIS MET društvo s ograničenom odgovornošću za usluge

Opis posla

- tražimo više osoba (m/ž) za rad u skladištu na viličaru u Duisburgu u Njemačkoj

Broj izvršitelja: 8 izvršitelja.

Molimo samo osobe zainteresirane na duže vremensko razdoblje da se jave na oglas.

Uvjeti:
- potrebna stručna sprema: KV
- prednost imaju osobe koje imaju položeno za viličar, i radno iskustvo minimalno 6 mjeseci
- aktivan vozač B kategorije
- poželjno je znanje njemačkog i engleskog jezika radi bolje komunikacije između poslovođe i djelatnika
- samo ozbiljni kandidati dolaze u obzir
- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom

Što nudimo:
- početak rada: 05.06.2023. godine
- vrsta zaposlenja: stalni radni odnos; rad na određeno vrijeme
- rad na puno radno vrijeme
- o plaći i ostalim upitima molim kontaktirati direktno poslodavca
- plaća: 1000 - 2000 €
- ukoliko imate radno iskustvo na viličaru, a nemate položeno, poslodavac nudi mogućnost za polaganje
- smještaj osiguran, kao i svakodnevni prijevoz do posla na teret poslodavca
- ugovor se sklapa na godinu dana s probnim rokom od 1 mjesec
- mogućnost stalnog zaposlenja kandidatima koji su zainteresirani za duži vremenski period

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).