Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vodoinstalater vodoopskrbe/priključaka (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Čakovec

Rok prijave:

  • Međimurske vode d.o.o. za javnu vodoopskrbu i javnu odvodnju

Opis posla

Vodoopskrba:
- izvršava sve poslove održavanja sustava vodoopskrbe, preventivnog i korektivnog održavanja vodoopskrbne mreže i priključaka, poslove zamjene vodomjera, zamjene neispravnih fitinga i fazona, poslove ispiranja vodoopskrbne mreže itd.
- u vrijeme dežurstva samostalno organizira rad ekipe, održava vezu s vodocrpilištem te izvješćuje o odzračivanju, ispiranju, punjenju i većem kvaru sustava vodoopskrbe
- obavlja rad na terenu u svim vremenskim uvjetima (kiša, snijeg, visoke ili niske temperature) kao i rad u vodi, obavlja rad i van redovnog radnog vremena, po pozivu nadređenih osoba
- za radove koji se izvode na javnim površinama, a naročito na prometnicama prije početka obavezno osigurava postavljanje prometne signalizacije (vertikalne, svjetlosne)

Priključci:
- izvršava sve poslove za izvedbu priključka na vodoopskrbni i kanalizacijski sustav, radi na montaži priključaka vodoopskrbe i odvodnje, upravlja sa svim potrebnim alatima i strojevima kod izvođenja priključaka, radi na ručnom iskopu i zatrpavanju, za radove koji se izvode na javnim površinama, a naročito na prometnicama prije početka obavezno osigurava postavljanje prometne signalizacije (vertikalne, svjetlosne), kod zemljanih radova organizira iskolčenje podzemnih instalacija, obavlja rad na terenu u svim vremenskim uvjetima (kiša, snijeg, visoke ili niske temperature) kao i rad u vodi, obavlja rad i van redovnog radnog vremena, a po pozivu nadređenih osoba

Vozački ispit: kategorija B.

Vrsta zaposlenja: na neodređeno; upražnjeni poslovi.

Prijave putem aplikacije ili pisanom zamolbom na adresu: Međimurske vode, Matice hrvatske 10, 40000 Čakovec.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).