Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Referent kadrovskih poslova (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zadar

Rok prijave:

  • BEREKIN, obrt za ugostiteljstvo, vl. Marko Nekić

Opis posla

- izrada računa po dogovorenim obračunskim periodima
- slanje izrađenih računa
- ulazni računi: zaprimanje i razvrstavanje pošte prema centrima i mjestima troška

Gotovinska blagajna:
- vođenje blagajne – gotovinski promet
- izrada i slanje blagajničkog izvještaja / mjesečno
- praćenje tablice predviđenih troškova

Plaće:
- priprema gotovine za isplate
- predaja gotovinskih isplata i evidencija primopredaje istih
- radne sate

Izvještaji:
- izrada svih ostalih izvještaja – tjedni – financijski izvještaj / mjesečni – financijski, blagajnički

Dokumentacija za djelatnike:
- vođenje/praćenje:
- sanitarnih
- higijenskih minimuma
- zaštita na radu
- liječničkih
- prijava/odjava
- svih vrsta ugovora o radu za djelatnike / pohranjivanje i praćenje ugovora za izvođače
- godišnjih
- HACCP ( pohranjivati podatke ) i praćenje istih

Ostalo:
- izrada i dostava tablica potrebnih u sve odjele
- komunikacija s kupcima, dobavljačima i djelatnicima
- plaćanja / prema protokolu minimaxa
- projekti prema nalogu direktora

Spremni smo unaprijeđivati naše zaposlenike i ulagati u njihova znanja.

Znanje rada u Excel / Word / Office alatima itd.

Broj izvršitelja: 1.

Uvjeti:
- razina obrazovanja: SSS/VŠS/VSS
- strani jezici: engleski jezik
- vozački ispit: kategorija B
- radno iskustvo: 5 godina

Što nudimo:
- ugovor na neodređeno; upražnjeni poslovi
- rad na puno radno vrijeme
- smjena - prijepodne
- nema smještaja
- naknada za prijevoz: u cijelosti

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).