Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodajni asistent (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zabok

Rok prijave:

  • Mario commerce

Opis posla

Mario Commerce je malo, ali dinamično IT poduzeće koje postoji od 1992. godine. U više od 30 godina izgradili smo prepoznatljivo mjesto na području informacijske tehnologije u poslovanju i razvoju integriranih informacijskih sustava za jedinice lokalne uprave i samouprave. Putem usluga i proizvoda koje nudimo, svakom klijentu pristupamo individualno, kreirajući najbolja rješenja za svakoga. Savjetujemo naše korisnike, razvijamo, uvodimo i održavamo cjelovita poslovno informacijska rješenja te zajedno s njima stvaramo digitalnu budućnost. Upravo zbog toga smo se pozicionirali kao poduzeće koje stavlja korisnika na prvo mjesto te naglasak stavlja na povjerenje i razvijanje dugoročnog odnosa s korisnicima, ali i dobavljačima.

U mogućnosti smo ponuditi cjeloviti ERP sustav gdje su programska rješenja kreirana za što jednostavnije vođenje kompletnog poslovanja jedinica lokalne uprave i samouprave, proračunskih korisnika te komunalnih poduzeća koja i čine najveći dio naših korisnika. Usmjereni smo na kvalitetu i zadovoljstvo naših kupaca te na kontinuirano poboljšanje naših usluga i korisnika.

Tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad u našem timu. Ako imate iskustva u prodaji te volite rad s ljudima, pošaljite nam svoj životopis.

Što očekujemo:
- praćenje tržišta i natjecanja: od osobe očekujemo praćenje stanja na tržištu te da bude u toku s novitetima i događanjima
- pronalaženje i ugovaranje novih projekata: vođenje, koordinacija i nadzor procesa prodaje i uvođenja poslovnih sustava kod korisnika – od inicijalnog kontakta, izrade ponude do konačne realizacije te post prodajnog procesa
- razvijanje poslovnih odnosa: razvijanje i održavanje poslovnih odnosa s postojećim i potencijalnim klijentima
- priprema i analiza ponuda te prijedloga ugovora za potencijalne klijente
- usmena i pismena korespondencija s postojećim i potencijalnim klijentima
- prezentacija roba i usluga poduzeća novim, ali i postojećim korisnicima
- analize rezultata prodaje te izvještavanje nadređenih o istima
- samostalnost i odgovornost u obavljanju radnih zadataka
- spremnost na putovanja

Uvjeti:
- minimalno SSS (ekonomski ili srodni smjer)
- vozačka dozvola B kategorije
- poznavanje engleskog jezika
- aktivno korištenje MS Office paketa s naglaskom na Excel
- uklapanje u postojeći tim te sklonost timskom radu
- dobra organiziranost, zalaganje i želja za stalnim učenjem
- odgovornost u obavljanju posla i lojalnost
- iskustvo u prodaji (prednost, ali ne i uvjet)
- odlično poznavanje tehnike pregovaranja i poslovne komunikacije
- sposobnost predstavljanja poželjnog imidža tvrtke pri interakciji s klijentima

Nudimo:
- strukturirano uvođenje u posao
- edukaciju i učenje poslovanja koje prate naši proizvodi te rada u našim aplikacijama (osposobljavanje za rad)
- kontinuirano ulaganje u edukaciju i daljnji profesionalni razvoj
- ugodnu radnu okolinu (uvjet je uklapanje u postojeći tim)
- stručnu podršku tijekom rada od strane djelatnika i stalnu edukaciju
- stalno zaposlenje koje počinje sa ugovorom na određeno i probnim rokom
- primanja u skladu sa znanjem, zalaganjem i rezultatima te dogovorno korištenje godišnjeg odmora

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).