Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Radni terapeut (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Dugo Selo

Rok prijave:

  • SENSUS VITAE d.o.o.

Opis posla

Dom za starije Pavlić zapošljava radnog terapeuta (m/ž) na nepuno radno vrijeme.

Broj izvršitelja: 1.

Uvjeti:
- razina obrazovanja: VŠS
- stručni ispiti: potreban položen stručni ispit; stručni ispit iz područja socijalne skrbi
- radno iskustvo: 5 godina

Što nudimo:
- ugovor na neodređeno; novootvoreni poslovi
- mogućnost zapošljavanja umirovljenika
- rad na 20 sati tjedno
- nema smještaja
- naknada za prijevoz: u cijelosti

Osobni dolazak: Vlade Gotovca 16, Dugo Selo.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).