Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Kuhar specijalist (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Split

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • brum brum d.o.o.

Opis posla

- priprema topla i hladna jela prema jelovniku i važećim normativima
- poštivanje svih smjernica dobivenih od šefa kuhinje, kreativno idejama sudjeluje u radu
- raspoređuje radnike u smjeni u slučaju da nema šefa kuhinje ili njegovog zamjenika
- raspoređuje dnevne zadatke ovisno o situaciji
- priprema namirnice za gotova jela i jela “a la carte”, te prigotovljava ista
- kontrolira proizvodnju i kvalitetu hrane
- dodjeljuje zadatke zaposlenima i nadgleda njihovo pravovremeno i valjano izvršavanje
- kuhanje jela, priprema (termička obrada, ukrašavanje) i izdavanje predjela i jela po narudžbi, pazeći pri tome da ih blagajnik markira
- kontroliranje kvalitete (prema utvrđenim standardima) izdanih jela
- ispravnim rukovanjem doprinosi kvaliteti namirnica u skladištima hrane
- odgovoran za provedbu osobne kao i higijene radnog prostora i površina
- pravilno i savjesno koristi kuhinjski inventar, opremu i uređaje
- stalno se usavršava u struci i prti trendove u gastronomiji
- primjenjivanje mjere i sredstva zaštite na radu

Broj izvršitelja: 4.

Uvjeti:
- razina obrazovanja: KV/SSS/VŠS
- strani jezici: engleski jezik
- radno iskustvo: 3 godine

Što nudimo:
- ugovor na određeno; sezonski
- rad na puno radno vrijeme
- zajednički smještaj
- naknada za prijevoz: u cijelosti

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).