Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Edukacijski rehabilitator (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Trogir

Rok prijave:

  • UDRUGA TJELESNIH INVALIDA TOMS

Opis posla

- izrada godišnjih, mjesečnih i individualnih planova i programa rada
- procjena sposobnosti korisnika
- sudjelovanje u multidisciplinarnoj procjeni korisnika
- provođenje edukacijsko-rehabilitacijskih programa i aktivnosti
- rad na poticanju i održavanju kognitivnih i motoričkih vještina
- rad na razvoju socijalnih i emocionalnih vještina
- poticanje razvoja interesno-kreativnih aktivnosti

Broj izvršitelja: 1.

Uvjeti:
- razina obrazovanja: VŠS/VSS

Što nudimo:
- ugovor na neodređeno; upražnjeni poslovi
- mogućnost zapošljavanja umirovljenika
- rad na puno radno vrijeme
- nema smještaja
- naknada za prijevoz: u cijelosti

Osobni dolazak: Ribarska 3, Trogir.

Ostale informacije

Kategorije:

Obrazovanje i znanost

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Obrazovanje i znanost iznosi 887,26 EUR (6.685,05 kuna).