Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Djelatnik u rent a caru (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Split

Rok prijave:

  • TASLAK TRADE, društvo s ograničenom odgovornošću za građevinarstvo i usluge

Opis posla

- kontakt s postojećim i novim klijentima
- priprema vozila za najam
- iznajmljivanje vozila / preuzimanje vozila i evidencija aktivnosti najma kroz aplikaciju koja podržava poslovanje, te izrađuje potrebnu dokumentaciju
- vršenje naplate po ugovorima o najmu vozila
- poslovni odnos sa korisnicima usluga vodi prema uputama voditelja poslovnice
- kontrola vozila
- prihvat i upravljanje rezervacijama
- prodaja dodatnih rent a car usluga
- održavanje stanja i ispravnosti vozila na primjerenoj razini
- programsko vođenje zaduženih vozila
- voditi brigu o urednosti poslovnice i izgledu

UVJETI:
- vozačka dozvola B kategorije (min. 1 godina iskustva)
- poznavanje osnove engleskog jezika ( prednost poznavanje više jezika)
- poznavanje rada na računalu (Word, Excel, Internet)
- prethodno iskustvo rada u rent a car-u je prednost, ali nije uvjet

NUDIMO:
- stalni radni odnos
- probni rok

LOKACIJA:
- Split zračna luka

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).