Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj prodaje (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Ugljan

Rok prijave:

  • MARTINOVIĆ-FISH d.o.o.

Opis posla

Obavlja poslove obrade tuzemnog i inozemnog tržišta ribe u cilju prodaje te prati kretanje komercijalne ponude i potražnje. U sklopu navedenih poslova sastavlja ponude, dostavlja ih potencijalnim kupcima, prikuplja i obrađuje njihove upite, gradi i održava poslovne odnose s kupcima. Analizira stanje na tržištu i izvještava Upravu o prikupljenim informacijama, te u dogovoru s Upravom ugovara komercijalne uvjete. Obavlja poslove organizacije dostave i isporuke ribe, koji poslovi uključuju selekciju izlovljene ribe, organizaciju transporta, otpremništva, carinjenja te druge povezane logističke poslove. Za otpremljenu robu sastavlja potrebnu prateću dokumentaciju te istu dostavlja računovodstvenom odjelu radi potrebe knjiženja u analitičkom knjigovodstvu. Vodi evidenciju o količini prodane robe, stanju zaliha te kalkulira trošak prodaje robe za potrebe menadžerskog računovodstva. Predlaže i sudjeluje u kreiranju marketinških akcija i modela za poboljšanje prodaje. Po potrebi i nalogu Uprave obavlja i druge slične poslove.

Od kandidata se očekuje:
- sistematičnost i organiziranost
- izrazita komunikativnost i otvorenost (naročito pisane komunikacije)
- analitičnost i odgovornost
- praktično znanje iz osnova poslovne korespondencije i dokumentacije
- poznavanja rada na računalu i solidno korištenje MS office (Word, Excel, PPT)
- poznavanje barem jednog stranog jezika (engleski), poznavanje talijanskog prednost

Broj izvršitelja: 1.

Uvjeti:
- razina obrazovanja: SSS/VŠS/VSS
- vozački ispit: kategorija B
- radno iskustvo: 1 godina

Što nudimo:
- ugovor na neodređeno; upražnjeni poslovi
- rad na puno radno vrijeme
- smjena - prijepodne
- nema smještaja
- naknada za prijevoz: u cijelosti

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).