Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodavač - konobar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Novska

Rok prijave:

  • CINDRIĆ-TRADE&SERVICE d.o.o.

Opis posla

Rad na novootvorenom INA maloprodajnom mjestu Stari Grabovac jug A3 (Zagreb-Lipovac) u PSUM sustavu upravljanja:
- aktivna uloga u prodaji proizvoda iz našeg bogatog asortimana, točenje goriva, vođenje brige o čistoći, urednosti i izgledu maloprodajnog mjesta
- aktivna uloga u pripremi ugostiteljske ponude, posluživanje napitaka i jednostavnih obroka
- vođenje brige o čistoći, urednosti i izgledu prostora maloprodajnog mjesta, restorana i terase (za urednost i održavanje toaleta zadužene su čistačice)
- sudjelovanje u predlaganju aktivnosti u cilju povećanja prodaje na maloprodajnom mjestu te kontinuirano informiranje kupaca o proizvodima u ponudi
- obavljanje fizičkog i administrativnog prijema robe te izrada smjenskih/dnevnih obračuna prodaje

Što nudimo:
- redovna primanja tokom cijele godine, uz kvartalne stimulacije ovisno o ostvarenim rezultatima
- božićnicu, uskrsnicu, putne troškove
- pristup internoj platformi za edukacije uz osigurana stručna osposobljavanja i razvoj vještina
- ugodno radno okruženje

Napomena:
- rad se odvija u zatvorenom i otvorenom prostoru, uključuje dugotrajno stajanje i povremeno dizanje težih tereta
- prilikom zapošljavanja utvrđuje se zdravstvena sposobnost sukladno Pravilniku o poslovima s posebnim uvjetima rada

Traži se 4 izvršitelja (m/ž).

Uz prijavu za natječaj molim obavezno priložiti životopis!

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).